Новини

Олексій Сатов про початок зведення "Єврокуреня"

Наша команда почала активну роботу зі зведення першого тимчасового житла "Єврокурінь", яким забезпечить постраждалу від російського вторгнення родину Онищенків. Лідер команди Олексій Сатов, присутній на місці зведення, прокоментував хід робіт та успіхи команди.

Олексій каже: "Нині ми в селі Мощун, де відбувається будівництво першого "Єврокуреня", тимчасового житла, експериментального будиночка. Це для нашої родини Онищенків, які, на жаль, втратили через російську агресію своє житло, і вимушені жити в курятнику, в сараї з маленькою п'ятимісячною дитинкою. Сьогодні ми почали зводити перший "Єврокурінь", і впродовж трьох днів ми це зробимо".

Як ми повідомляли раніше, зараз зведення відбувається фактично за власні кошти членів Команди 24/02. Ми раді продемонструвати світові наші успіхи, але найголовніше завдання - забезпечити житлом якомога більше постраждалих від російської агресії громадян. Для того щоб допомогти нам досягти цієї мети, долучайтеся до фінансової підтримку нашого проєкту. Разом ми зможемо повпливати!
Made on
Tilda