Новини

Депутати Гостомельської селищної ради оцінили проєкт "Єврокурінь"

До нашої команди завітали депутати Гостомельської селищної ради Андрій Ткачук і Юрій Марчук. Панове були вельми задоволені результатами нашої роботи. Їх приємно вразили властивості Єврокуреня, яких ми надали йому, пофарбувавши особливим розчином. Антивандальний та гідроізоляційний шари справили гарне враження.

"Сказати, що я здивований - це нічого не сказати. Міцний матеріал, і в наших умовах це необхідністью, - розповідає про свої враження Андрій Ткачук. - Це - порятунок для наших людей, мм  котрі лишилися без даху над головою через російське вторгнення".

Депутати ознайомилися з конструкцією "Єврокуреня" зблизька, власноруч упевнилися в тому, що наш тимчасовий будиночок міцний і надійний. Юрій Марчук поділився інформацією про ситуацію з тими, хто втратив житло:

"Станом на зараз у Гостомельскій ОТГ зруйновано 1300 осель. І саме такі будинки могли б вирішити питання. До зими можна було б забезпечити їх тимчасовим житлом. Воно швидко будується, площі достатньо для проживання повноцінної родини. Ми об'їхали Гостомель, Бучу, Ірпінь, і люди живуть по підвалах. І це прекрасний варіант надати їм тимчасове комфортне житло".

Очільник проєкту "Єврокурінь" Олексій Сатов розповів про хід зведення нашого тимчасового житла: "Сьогодні ми вже зробили розводку електрики, світло вже є. Хлопці закінчують розводку сантехніки. Думаю, що ввечері ми вже завершимо".
Made on
Tilda