Новини

Другий день будівництва: звіт Олексія Сатова

От і розпочався другий день зведення "Єврокуреня". Наша команда активно працює, щоб виконати обіцянку звести перший будиночок за тиждень. Це нелегка праця, а процес ускладнюється через непогоду. Тому ми долучили добровольців, які допомагають зводити тимчасове житло.

Олексій Сатов, ініціатор проєкту, доповідає: "Друзі, привіт, сьогодні другий день будівництва у Мощуні. Уже зробили утеплену підлогу, зараз вб'ємо підлогову дошку і починаємо зводити конструкцію "Єврокуреня". До вечора буде стояти!"

Незважаючи на погодні умови, ми докладаємо всіх зусиль, щоб продемонструвати щирість своїх намірів та амбіції продовжувати цю справу й надалі.

Коментуючи матеріал, з якого будуватимуть "Єврокурінь", Олексій зазначив: "Як ви бачите, це звичайний пінопласт. Ми розуміємо, що важко повірити, що з цього вийде міцна будівля. Але ці стіни будуть не лише міцними - вони чудово триватимуть прохолоду влітку, а взимку - тепло!"

Якщо ви бажаєте нам допомогти, переходьте за посиланням, слідкуйте за нашими успіхами в соцмережах ти діліться інформацією про нас із близькими - разом ми переможемо!


Made on
Tilda