Новини

Інвестори зацікавились проектом «Єврокурінь»

  Інвестори зацікавились  проектом  «Єврокурінь»

Волонтерська команда на чолі з Олексієм Сатовим завершує облаштування першого будинку проєкту Єврокурінь в селі Мощун Київської області. Будівельні роботи закінчені, триває упорядкування прилеглої території й облаштування приміщення побутовою технікою та меблями. Передати будинок власникам планується на наступному тижні.

Водночас, ідея проєкту та як вона втілюється у Мощуні зацікавила перших інвесторів. За словами Олексія Сатова інтерес проявили меценати з Німеччини. «Після того, як вони побачать перших мешканців у новому житлі, вони готові профінансувати 10 таких куренів», - стверджує Сатов.

Паралельно ведуться перемовини з кількома фондами, які створили відомі українські спортсмени та митці. Представники фонду одного з зіркових боксерів навіть замовили дещо відмінні проекти куреня, й над цим тепер працюють архітектори нашої команди.

Подивитись на зведену споруду в Мощуні приїхав з Чернігівщини голова Киїнської громади Андрій Головач. За словами Олексія Сатова, це постраждале від російських загарбників село «з нетерпінням чекає на реалізацію проєкту Єврокурінь».       
Made on
Tilda