Новини

"Єврокурінь": як ми зводимо наш перший будиночок

Скучили за новинами "Єврокуреня"? Ми не сидимо склавши руки. Наша команда використала полімерну фарбу власного виробництва, щоб зміцнити стіни, надавши їм антивандальних якостей. Також фарба забезпечила гідроізоляцію. Отже, родина, яка вже скоро переїде до свого Єврокуреня, може не боятися дощу та снігу.

Як ви знаєте, іще одна, дуже важлива якість нашого тимчасового житла - зберігання тепла взимку та прохолоди влітку. Цього ми змогли досягти, обравши основний матеріал для нашого житла - пінопласт. Оброблений нашою фарбою, він стає надійним і витривалим будматеріалом.

Щодо розвитку зведення, новини такі: внутрішнє і зовнішнє оздоблення завершені. Нині ми працюємо над комунікаціями. Уже скоро ми зможемо похизуватися, що в нашому Єврокурені проведена електрика, є каналізація і водопостачання.

Незважаючи на постійний розвиток, ми все ж стикаємося із труднощами. Часто ми змушені відкладати будівництво через погані погодні умови. До того ж, ми залучили власні кошти та ресурси для будівництва. Сподіваємося, що, об'єднавши зусилля, ми зможемо допомогти постраждалим від російського вторгнення та реалізувати проєкт "Єврокурінь". Деталі за посиланням:
https://komanda2402.org.ua/
Made on
Tilda