Новини

Модульне містечко у Новоселівці: хто отримає житло першим?

Житло у модульному містечку у селі Новоселівка, що поблизу Чернігова, в першу чергу отримуватимуть родини, чиї будинки було зруйновано. Про це у коментарі Суспільному повідомив голова Киселівської ТГ Володимир Шелупець. Обов’язки зі складання списків людей та черговість їхнього заселення у модульні будиночки поклали саме на сільську раду.

Як повідомляє "Суспільне" із посиланням на                                                                                                                            Володимира Шелупця, монтаж містечка у Новоселівці вже завершений, однак туди досі не підвели комунікації: електро- та водопостачання, систему водовідведення. Заселяти родини у модульні будинки зможуть після передачі їх на баланс сільради та проведення мереж. Коли це може відбутися, наразі невідомо.

"У бюджеті сільради грошей немає на проведення комунікацій. Більшість підприємств, що працювали на території громади, знищені внаслідок російської агресії. Відповідно, немає і надходжень. Цим питанням займається ОВА", — сказав Володимир Шелупець.


З його слів, першочергово у будиночки розселятимуть людей, чиє житло було знищене внаслідок обстрілів, таких будинків 125. Надалі тимчасові помешкання надаватимуться родинам, чиє житло було пошкодженим.

"Якщо місць у модульному містечку у Новоселівці не вистачатиме, ми будемо селити людей на території лижної бази",  говорить Шелупець.

Нагадаємо, монтаж першого модульного містечка на Чернігівщині у селі Новоселівка почали два тижні тому. Це безоплатна допомога від уряду Польщі. У цьому містечку 180 будиночків, які загалом можуть розмістити 350 людей.
Made on
Tilda